Czy podczas leczenia onkologicznego można jeść ogórki kiszone?

Czy ogórki kiszone można jeść podczas leczenia onkologicznego?

Oczywiście, jeśli pacjent dobrze je toleruje. Trzeba odżywiać się bardzo dobrze (urozmaicone posiłki, piramida żywienia) i nie żałować sobie - niedożywienie i obniżenie masy ciała to nasz wróg w walce z nowotworem.

Pozdrawiam