Czy podczas luteiny można uprawiać seks?

Witam, Wykryto u mnie torbiel na jajniku ok. 5 cm. Dostałam luteine dopochwowo, znaczne ja dopiero brać. Moje pytanie brzmi - czy mogę przy jej przyjmowaniu uprawiać seks? Są jakieś przeciwności? Z gory dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

A na jaki czas otrzymała Pani powyzsze leczenie ? Kiedy kontrola? Może warto byłoby wstrzymać się ze współżyciem do tego czasu