Czy podczas masturbacji mogło dojść do przerwania błony dziewiczej?

Chcialabym wiedziec czy przy masturbacji doszlo juz do przerwania blony dziewiczej? Czy jest taka mozliwosc jesli wchodza mi dwa palce? Czy po przerwaniu blony pierwszy raz z mezczyzna bedzie przyjemniejszy?

Szanowna Pani, tak najprawdopodobniej doszło do przerwania błony dziewiczej. Pozdrawiam