Czy podczas pettingu jest możliwe zajście w ciążę?

Ostatnio uprawiałam z chłopakiem petting. On najpierw próbował włożyć członka do pochwy, jednak nie zrobił tego, wciąż jestem dziewicą. Następnie włożył mi tam palec. Jestem w środku cyklu, ostatnio okres miałam 9 stycznia. Z tego co czytałam na forach nie można tak zajść w ciążę, ale mimo tego się trochę boję.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Proszę się nie obawiać, w ten sposób rzeczywiście nie można zajść w ciążę. Pomimo, że prawdopodbnie była Pani w okresie płodnym, to do pochwy nie dostało się nasienie, co przekreśla szanse za zapłodnienie.

Pozdrawiam serdecznie!