Czy podczas pettingu mogę zajść w ciążę?

Około 3, 4 dni po zakończeniu miesiączki zdecydowałam się na petting z chłopakiem. On ocierał swoim penisem o moją łechtaczkę, ale nie doszło do żadnego wytrysku. Obawiam się jedynie, że podczas tego krótkiego zbliżenia mój partner mógł wytworzyć płyn preejakulacyjny. Czy jest możliwe, że dojdzie do zapłodnienia? Znajoma nastraszyła mnie, że to dosyć możliwe i teraz strasznie się boję. Od tego wydarzenia minęło parę dni. Czy to możliwe, że mój brak apetytu i nudności to już są objawy zapłodnienia? Po tak krótkim czasie? Czy jest to po prostu spowodowane czym innym? Proszę o szybką odpowiedź!
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Zajście w ciążę w wyżej opisanym przypadku oczywiście jest możliwe. Nudności i brak apetytu są jednak najprawdopodobniej skutkiem stresu.