Czy podczas pettingu może dojść do zapłodnienia i ciąży?

Czy podczas pettingu może dojść do zapłodnienia? Ostatnio z moim chłopakiem piescilismy sie, byłam naga, a on w majtkach. Nie doszedł, ale wydaje mi sie, ze na dłoni miałam preejakulat dlatego wytarlam rękę niezbyt dokładnie. Następnie od razu wzięłam sie za ubieranie majtek, jest możliwość, ze dotknęłam dłonią miejsca, w którym bielizna styka sie z narządami płciowymi. Dodam, ze miałam dni płodne. Czy mogła ta sytuacja doprowadzić do ciąży?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jest to bardzo mało prawdopodobna sytuacja. Pozdrawiam