Czy podczas pettingu można podrażnić nadżerkę?

Witam! Mam nadżerkę. Czy podczas stosunku płciowego istnieje możliwość, że partner może ją uszkodzić? Przede wszystkim chodzi o to, czy intensywnie zadowalając mnie palcem, jest w stanie ją dosięgnąć i podrażnić? Pytam, ponieważ uprawiałam seks z środy na czwartek oraz w czwartek rano, a w niedzielę wieczorem, wystąpiło krwawienie. Okazało się, że krwawi nadżerka.

Witam serdecznie! Nadżerka, o ile nie podkrwawia nie jest przeciwwskazaniem do współżycia. Stymulacja palcem nie powinna być na tyle głęboka, by doprowadzić do jej drażnienia. Jeżeli preferują Państwo ten rodzaj zbliżeń, muszą Państwo zwrócić szczególną uwagę na higienę, gdyż w opisanym przypadku podwyższone jest ryzyko infekcji dróg rodnych. Pozdrawiam