Czy podczas pettingu w dni płodne jest możliwość zajścia w ciążę?

Czy podczas pettingu w dni plodne z mala obecnoscia plynu (na palcu) przed wytryskiem i wkladaniem pozniej palcow do pochwy istnieje ryzyko ciazy ? (jesli tak to jakie) Dodam ze moja dziewczyne bolal brzuch na drugi i trzeci dzien po igraszkach i wydzielał sie sluz. Okres miala 2 tygodnie temu.
ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Pana przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Nie ma jednak takiej możliwości, by ocenić je w wartościach liczbowych.