Czy podczas pierwszego dnia płodnego można zajść w ciążę?

czy podczas pierwszego dnia płodniego można zajść w ciąże ?wiedząc ze partnet doszedł do orgazmu ?a później po jakimś czasie np. 30 min doszło do kontaktu płuciowego i tez doszedł w pochwie kobiety

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje możliwość zajścia w ciąże. W razie braku miesiączki w czasie jej występowania proponuję udać się do ginekologa celem potwierdzenia/wykluczenia ciąży.