Czy podczas przyjmowania leku z izotretynoiną można depilować twarz?

Czy podczas przyjmowania leku z izotretynoiną można depilować twarz? Mam problem z owłosieniem na twarzy. Nie jest to może jakiś wielki problem, zawsze depilowałam twarz (wąsik, brodę, bokobrody) kremem do depilacji, podczas zażywania tabletek na twarz - podobno nie jest to wskazane. Radzę sobie pęsetą, jednak jest to męczące i niesatysfakcjonujące. Czy w takim razie krem do depilacji, bądź wosk nie zaszkodzi?

Dzień dobry,

Podczas kuracji izotretyniną bezwzględnie nie można depilować ciała woskiem. Odradza się każdej formy, która powoduje ścieranie naskórka.

Pozdrawiam serdecznie.