Czy podczas seksu oralnego można zarazić się HIV?

Mam pytanie, 2 tyg temu uprawiałem seks oralny z przypadkowo poznana kobieta. Założyła mi prezerwatywe ustami, dokończyła ręką wtrysk był w prezerwatywie. Nic więcej. 3 dni temu zauważyłem biały nalot na swoim języku jest lekko podrażniony. Po zdjęciach itp prawdopodobnie jest to grzybicze zapalenie jamy ustnej. Mam regularna partnerkę która znam bardzo dobrze czasami kochamy się w trakcie jej miesiączki. Czy mogę mieć hiv przez seks w gumce albo okres?

Lek. Tomasz Budlewski

poprzez seks oralny można nabyć HIV. co do samej koincydencji zmian w jamie ustnej mało prawdopodobne. proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.