Czy podczas starań o ciążę można stosować Norethisterone?

Hej.. Mam taki problem od dosc dawna ( okolo 2 lata) staramy sie o dzidzie i nie wychodzi... moje badania gin powiedzial ze sa sa ok... jego tez... nieregularna @ moze byc przyczyna?? Czesto zdaza sie ze mam co 15 dnj niestety. Bylam u gina i dal mi tabletki NORETHISTERONE.. ale na ulotce jest napisane by nie brac jak staramy sie.. i teraz nie wiem boje sie ze moze mi to tylko zaszkodzic... albo dzidzi jak cos by sie udalo.. czy wogole jest taka mozliwosbprzy tych tablekach.. prosze o odpowedz

Lek. Tomasz Budlewski

A czy były wykonywany badania hormonalne? Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Sugeruję udanie się do lekarza zajmującego się wspomaganiem rozrodu