Czy podczas starań o dziecko można poddać się szczepieniu przeciwko grypie?

Witam Proszę o jasne określenie czy podczas starań o dziecko można poddać się szczepieniu przeciwko grypie, od poniedziałku mam dni płodne i w poniedziałek chciałam się poddać szczepieniu. Czy jeśli zajdę w ciąże i jednocześnie poddam się szczepieniu nic się nie stanie "dziecku" i mi ? W jakim czasie od zaszczepienia mogą wystąpić ewentualne powikłania poszczepienne do miesiąca od zaszczepienia czy dłużej? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

nie nie powinno nic sie stac, aczkowliek przed kazdym szczepien konieczne jest badanie lekarski, prosze poinfomrowac lekarza o swoich planach