Czy podczas stosowania Afobam i Asertin można spożywać banany?

dzien dobry. mam nastepujace pytanie... czy zazywajac leki afobam i asertin mozna spozywac banany?ogolnie co mozna jesc biorac te leki?i czy biorac te leki mozna pic herbatki ziolowe typu melisa nerwosol i brac validol? dziekuje za odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie ma udowodniononych interakcji między wymienionymi substancjami. Nie ma szczególnego ograniczenia spożywania pokarmów.Pozdrawiam