Czy podczas stosowania Efevelon, bilomag Plus i Olanzapiny można zażywać preparat Bacopa?

Pytanie do psychiatry. Czy do leków efevelon 150mg,bilomag Plus i Olanzapiny można dodać preparat Bacopa monnieri w celu poprawy pamieci? Rozpoznana depresja psychotyczna. Nie mam zmartwień żadnych a bardzo dużo zapominam np.o czym rozmawiałem ze znajomymi,czy pilem kawę itp. Nie potrzebuje psychologa.

Zaburzenia pamięci dotyczą zdecydowanej większości pacjentów z depresją. Powinny ustąpić po zakończeniu epizodu depresji.

Dzień Dobry Panu,

Z tym pytaniem zapraszam Pana osobiście, do lekarza prowadzącego Pana, który zna Pana i Pana historię.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej