Czy podczas stosowania Seronilu można znieczulić zęba?

Witam. Przyjmuję lek Seronil i czy podczas jego stosowania są jakieś przeciwwskazania do stosowania znieczulenia u dentysty? I jeszcze jedno, czy jak rano wezmę Seronil, a godzinę przed wizytą u dentysty jeszcze Hydroxyzynę 10 mg czy wtedy bedą jakieś przeciwwskazania do znieczulenia u dentysty?

Nie ma przeciwwskazań do znieczulania przy stosowaniu leku Seronil. Jeżeli chodzi o dodatkowe zażycie Hydroksyzyny, to proszę się skonsultować z lekarzem prowadzącym leczenie. Pozdrawiam serdecznie!