Czy podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych może występować mrowienie w palcach?

Wzięłam dzisiaj czwarta tabletkę Sylvie 20, odczuwam lekkie mrowienie w palcach co jakiś czas, czy mam się czym przejmować? Jest to moja pierwsza antykoncepcja doustna.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak bardzo jest to nasilone? Od kiedy? Proponuje udac się do lekarza rodzinnego