Czy podczas stosunku bez zabezpieczenia i wytrysku można zajść w ciążę?

Czy podczas stosunku bez jakiegokolwiek zabezpieczenia można zajść w ciąże nawet jeżeli partner nie miał wytrysku w środku tylko szybko wyciągnął? Czy zaraz przed tym jak mężczyźni dochodzą wydostaje się coś na co oni nie mają wpływu?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Tak. Wydostaje się preejakulat. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji dlatego w opisanym przypadku nie można wykluczyć ciąży.