Czy podczas takiej infekcji może się powiększyć tylko jedna taka grudka?

Po jakim czasie od infekcji wirusowej znikają powiększone grudki chłonne z gardła. Czy podczas takiej infekcji moze sie powiekszyc tylko jedna taka grudka? I czy wyglada to tak, ze na różowym łuku gardła pojawia sie bardziej czerwona wypukła plamka o wymiarach Ok 2 mm z białym punkcikiem na środku wielkości ukłucia szpilki? Ja mam cos takiego, lekarz rodzinny uznał, że to grudka chłonna, a ja bardzo się denerwuję

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po ponownym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.