Czy podczas usunięcia prawej dolnej ósemki zatrzymanej mogło dojść do przesunięcia się krążka stawu skroniowo-żuchwowego?

Czy podczas zabiegu usunięcia prawej dolnej ósemki zatrzymanej mogło dojść do przesunięcia się krążka stawu skroniowo - żuchwowego? Jeżeli tak czy jest szansa że krążek sam wróci na miejsce?

Tak, jeśli okoliczności zabiegu temu sprzyjały i stan zdrowia SSŻ przed zabiegiem był upośledzony. Powrót do zdrowia zależy od ewentualnej wady zgryzu, stabilności stawu krzyżowo-biodrowego i stanu ogólnego organizmu. Pozdrawiam