Czy podczas usuwania kaszaka z głowy konieczne jest zgolenie włosów?

Czy podczas zabiegu usuwania kaszaka z głowy konieczne jest zgolenie włosów?? Czy wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego??

Witam , zgolenie włosów zależne jest od chirurga , który będzie przeprowadzał zabieg,skierowanie jest zależne od istniejących w danej okolicy przepisów-przeważnie jest zalecane skierowanie od lekarza rodzinnego do chirurga!!! z.żurawski