Czy poddać się operacji na przepuklinę wślizgową żołądka?

Witam. Chciałbym się utwierdzić w przekonaniu,czy poddać się operacji na przepuklinę wślizgową żołądka.Mam wszystkie potrzebne badania i skierowanie na zabieg.Jednak poczytałem trochę o skutkach ubocznych i trochę ''spękałem''. Objawy tej przepukliny u mnie są dość ostre-bóle głowy,zgagi,kłucie w mostku,ranna chrypka itd.Dziwne jest też dla mnie to,że potrafi to boleć np.przez 4 dni codziennie,a potem nawet i 2 tygodnie nic-i to mnie trochę optymistycznie nastraja. Czy może to np.zrakowacieć?

Witam,
dolegliwości sa wskazaniem do wykonania operacji.
Decyzję o jej wykonaniu musi Pan podjąć samodzielnie, znając ryzyko operacji oraz powikłania operacyjne oraz korzyści, jakie niesie zabieg.

pozdrawiam