Czy poddać się operacji przy silnym bólu kręgosłupa?

czy musze poddac sie opercji.zglosilam sie do neurloga z pwodu ciagego nie ustajacego bolu w kregsupie dretwieniu rak i nog !!!llewa noga czasem jakby nedowlada. wapn (077) 9.77 choruje na hasimoto niedozynnos tarczycy. niepokoji mnie : drobne osteofity bzerzne w nasadzie luku trzonu L2prawa str.zmiana ognikowa sr14.5mmo morfologii naczyniaka,na poz.L2l3 niewielka stenoza zachykow bocznych kanalu kregu oraz otworow wieksza po str lewej wtornie do kompleksu zmian okreznej wypukliny dyskowej typu bulging disc oraz zwyrodnieniowoprzebudowanych cech stenozy.,korzenie postr lewej modelowane. rdzen kregowy objety badaniem.prosze o nerpretacje szybka.

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety pomóc w decyzji o operacji może pani wyłącznie lekarz neurolog lub neurochirurg, który oceni pani stan kliniczny podczas badania i zanalizuje pełne wyniki badań. Leczenie zależy głównie od pani objawów.