Czy podwójne szczepienie przeciw tężcowi mogło zaszkodzić tacie?

Tato zranił się 2 razy w odstępie tygodnia i 2 razy dostał na pogotowiu szczepionke przeciw teżcowi. Tydzien temu i dziś. Podali, nie pytali o nic. Czy z tego powodu nic mu nie grozi?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie, nie powinno to w żaden sposób zagrozić tacie. Proszę pamiętać, że lekarze nie są w stanie zapytać o wszystko, często nie ma czasu na długi i dokładny wywiad - istotne informacje należy podawać.