Czy podwyższona temperatura świadczy o infekcji wirusowej?

Witam serdecznie 8 dzien mam silne osłabianie ze stanem podgoraczkowym 37,4 STAN UTRZYMUJE SIE CAŁY CZAS NIE ROSNIE NIE SPADA oraz mocnymi dreszczami , zrobiłam wszelkie badania , crp 0,00, ob 10(norma od 0 do 10), morfologia 13, wszystkie wyniki krwi wzorowe, moczu wzorowe, tsh norma, przeswietlenie zatok ok, pluca ok, lekarz twierdzi ze to wirus, mam bolace wezły chłonne pachwinowe, nie ma siły chodzic CZY TO MINIE? zaczeło sie ze źle się poczułam i dostałam goraczki, i tak trwa to dzis 9 dzien tylko nie mam juz siły chodzic, nic mnie nie boli nie kasze nie kicham nie mam kataru TO WIRUS?

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczna jest ocena kliniczna pani stanu zdrowia (dokładne badanie, poszerzenie wywiadu i analiza wyników badań), które może pozwolić ukierunkować ewentualną dalszą diagnostykę i leczenie. Sugeruję pozostawać pod opieką lekarza. Proszę również pamiętać o odpowiednim nawodnieniu i odpoczynku.