Czy podwyższona wartość w wynikach badania krwi może oznaczać coś poważnego?

Witam w środę mam miec artroskopie kolana i z tego powodu robiłam dziś badania z krwi zaniepokoiło mnie kilka podwyższonych wyników proszę o interpretacje jestem kobieta i mam 23 lata. Potas 5'1 WBC Krwinki białe 11'4 Pdw15'70P-LCR38'70 MID2'20 i MID% 18'9 Czy podwyzszona wartos w tych badaniach moze oznaczać coś poważnego?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wyniki badań zawsze należy interpretować w całości i w oparciu o dane kliniczne. Proszę z wynikami badań zgłosić się do lekarza rodzinnego.