Czy podwyższone triglicerydy mają związek z biegunkami?

Witam od pewnego czasu mam problem z biegunkami po wyglądzie myśle że są to biegunki tłuszczowe niestety mam trochę nadwagę moje badania enzymy wątrobowe ob crp morfologia w normie jedynie co to podwyższone triglicerydy 400 czy to może być tego przyczyną pozdrawiam i proszę o pomoc

Lek. Michał Lenard

Może to być jedna z przyczyn, ale konieczne będą dodatkowe badania, żeby to ustalić. Sugeruję wizytę u lekarza, który zleci Panu badanie enzymów trzustkowych, badanie kału i inne potrzebne badania, a następnie zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!