Czy podwyższony fibrynogen jest groźny dla osoby w ciąży?

Czy jeśli wyniki morfologii oraz D-DIMERY wyszły w porządku, natomiast mam lekko podwyższony fibrynogen w ciąży mogę być spokojna jeśli chodzi o czyhająca zakrzepicę? Jakie wyniki należałoby jeszcze zrobić? Dodam że mam 24 lata i to moja pierwsza ciąża.

Lek. Tomasz Budlewski

a z jakiego powodu były wykonane podane badania? dokładnie ile jest podwyższony?