Czy podwyższony fibrynogen to może być DIC lub zakrzepica?

Z powodu bólów łydek, ud i przedramion i krwawienia z nosa zrobiłem badania krwi: inr 0,97 (norma 0.9 -1,2), wskaźnik protombiniwy 103%, aptt 26,6, fibrynogen 361,21 (norma 350), ob 8, morfologia poza mcv 93(norma 92) w normie, badanua trzustkowe, wątrobowe ogólne badanie moczu w normie. Ddimery w maju w normie.Czy podwyższony fibrynogen to może być DIC lub zakrzepica? Dodam że nie dawno naciągnąłem przywodziciel.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lek rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć