Czy podwyższony kortyzol może powodować owłosienie wokół sutków u kobiety?

Mam długie czarne włosy włosy, czasem wyrastają po dwa wokół sutków. Jest ich dużo, wyrywam je pęsetą. Oprócz tego pojawiają się też na udach, pod pępkiem i pojedyncze na brodzie. Badania: estradiol, prolaktyna, progesteron, dheas, testosteron, androstedion wyszły w normie, tarczyca też, choć tsh ma tendencję do wzrostu jak przez jakiś czas nie brałam. Jaka może być przyczyna? Czy podwyzszony kortyzol może powodować takie objawy? Dodam też że nie mój okres jest nieregularny. W dodatku mam dużo objawów psychicznych, zaburzenia rytmu serca, niskie ciśnienie, zaburzenia funkcji poznawczych, największe problemy z pamięcią. Parę razy wystąpiły u mnie napady drgawek jednak inne niż padaczkowe i parę razy utraty świadomości.

https://terapiaslomka.wordpress.com/