Czy podwyższony poziom D-dimerów w ciąży jest niebezpieczny?

Czy podwyższony poziom D-dimerów w ciąży jest niebezpieczny? Mam obecnie 1512 ug/l FEU przy normie <500. Brzękną i sinieją palce czasami, czuję mrowienie na palcach stóp.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsuktacja lekarza kardiologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć , sadze ze badanie moze także wykonać lekarz rodzinny jeśli oczywiście terminy są szybsze