Czy podwyższony poziom enzymów powoduje przy ADHD szybsze bicie serca?

Witam Moje dziecko jest diagnozowane na ADHD. Kazano zrobić EKG TSH i kilka innych badan krwi. Gdzieś czytałam ze podniesiony lub podwyższony poziom jakichś enzymów powoduje przy ADHD szybsze bicie serca. U syna wszystkie wyniki wyszły w normie. Więc co teraz?

Witam,

jeśli Pani synek jest diagnozowany, to proszę poczekać na opinię specjalisty oraz dopytywać szczegółowo o to, co Panią interesuje. W jakimś celu były te badania wykonywane, więc ten kto zlecił, będzie interpretować wynik i odniesie do całokształtu. Diagnoza jest to proces, który polega na obserwacji pacjenta, w tym przypadku chodzi o dziecko, w połączeniu z badaniami, które zostały wykonane, specjaliści odniosą się do całości.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Z mojej strony zachęcałabym Panią do wykonania kontrolnych i zleconych przez lekarza badań, celem poznania przyczyny przyśpieszonej akcji serca, u Pani Syna
(celem rozwiania Pani obaw).

Życzę Pani tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej