Czy pojawienie się krost u osoby z trądzikiem może oznaczać nawrót choroby?

Witam. Dwa tygodnie temu zacząłem stosować Tetralysal wraz z żelem Epiduo. Od początku stosowania trądzik się znacznie zmniejszył. Zniknęły podskórne grudki ropne oraz przestały wyskakiwać białe krosty ropne. Dzisiaj zauważyłem nawrót tylko tych białych krost. Konkretnie wyskoczyły dwie i widze, że to nie koniec. Martwi mnie nawrót i chciałbym wiedzieć czy to normalne. Nie wiem czy to przez to że zacząłem brać mniejszą dawkę, ponieważ przez 1 tydzień brałem 2 kapsułki a teraz tylko jedną.

Leki proszę przyjmować zgodnie z zaleceniem lekarza prowadzącego.