Czy pojawienie się wklęsłości brodawki po ciąży powinno być niepokojące?

Mam 22 lata, miesiąc temu urodziłam za pomocą cc synka, karmiłam go piersią tylko przez kilka dni, po tym okresie w jednej piersi zaczęłam zauważać, że brodawka czasem jest cała wklęśnięta - przy czym nigdy nie miałam wcześniej takiego problemu. Czy mam powody do obaw? Czy jest to po prostu normalne zjawisko w okresie połogu?
22 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Jest Pani jeszcze w okresie połogu, kiedy na funkcję i wygląd piersi mają wpływ zmiany hormonalne okresu ciąży. Proszę pamiętać, że 4-6 tygodni po porodzie kobieta powinna udać się na wizytę kontrolną do ginekologa. Może Pani poprosić o zbadanie piersi. Jeżeli lekarz zauważy coś niepokojącego, skieruja Panią na dodatkowe badania lub zaleci odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie