Czy pojedynczy pryszcz w okolicach odbytu jest niebezpieczny?

Witam, od okolo 4 tygodni w okolicy odbytu, okolo 1 cm od wejscia do odbytu, mam biala, nie bolaca kuleczke, wygladem przypominajaca pryszcza. Nie wyglada jak hemoroid czy klykciny, ale jak pojedynczy pryszcz. Czy to moze byc cos zlego? Bardzo prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Dla pewności proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po obejrzeniu zmiany bedzie mozna coś więcej powiedzieć.