Czy połączenie setraliny z alkoholem i substancją odurzającą może być groźne dla wzroku?

Czy połączenie setraliny ( asertin 100) z alkoholem i substancją odurzającą- pigułka gwałtu, środki zwiększające libido itd może być grozne dla wzroku? Biorę asertin od dłuższego czasu i nie wiem czy nie dolano mi czegoś do białego wina

Witam. Dotąd nie obserwowano istotnych interakcji sertaliny z alkoholem, jednak nie zaleca się równoczesnego stosowania obydwu substancji. Połączenie opisanych substancji raczej nie jest groźne dla utraty wzroku.