Czy połączenie tych leków jest dla mnie odpowiednie?

Dzien dobry:) z uwagi na male postepy leczenia u mnie silnej nerwicy i depresji, lekarz zaproponowal polaczenie coaxilu ( tianeptyna 12,5) 3 x dziennie amitryptyliny 25 mg 3 razy dziennie, czy to dobre polaczenie? Z gory dziekuje i pozdrawiam,

Witam! Można i tak leczyć. Przypominam jednak, że są leki zdecydowanie nowocześniejsze, o potwierdzonym działaniu. Leczenie należy skupić na psychoterapii z ew. wsparciem lekami przeciwdepresyjnymi i przeciwlękowymi z grupy SSRI lub SNRI. Powodzenia W. Łuczkowski.