Czy połączenie tych leków powoduje otyłość?

Witam,mam 60lat jestem kobieta, wzrost 154cm,waga 80kg. Od jakiegos czasu przyjmuje leki TRITTICO, BACLOFEN POLPHARMA, ONBREZ BREEZHALER, SEEBRI BREEZHALER. Czy jest możliwe ze polaczenie tych lekow powoduje otylosc poniewaz bardzo malo jem a od kad biore te leki przybylo mi na wadze ok.30kg. Bardzo prosze o odpowiedz bo moj lekarz rodzinny nie zna odpowiedzi na to pytanie

Sugerowałabym aby prześledzić swoje żywienie, prowadząc np. 3 dniowy dzienniczek żywieniowy. Może się okazać, że pojada Pani pomiędzy posiłkami które są niedoborowe.

Pozdrawiam
Dietetyk, Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)