Czy polip, który został wycięty, może być nowotworem złośliwym?

Witam. Dwa tygodnie temu miałem wyciętego polipa ktory był na zewnątrz odbytu. Miał około 3-4 mm.Wsyłano do badania histopatologicznego. Lekarz powiedział żę zmiana łagodna na 99%. Wszystko się pięknie zagoiło.Zrobiłem sobie badanie na krew utajoną 3x. 3x wynik wyszedł dodatni. Postanowiłem zrobić kolonoskopie. Opis: Per rectum-drobne żylaki odbytu Badanie kolonoskopii jest idealne. Nie ma polipów, nic. Czysto. Pytanie. Czy polip który został wyciety może być nowotworem złośliwym???

Na zewnątrz odbytu polipy nie występują, polipy są zmianami wyrastającymi z błony śluzowej, a na zewnątrz odbytu jest skóra. Zatem zmiana która była usunieta nie była polipem. Trzeba poczekać na wynik badania histopatologicznego, ale skoro lekarz ponformował Panią, że niemal na pewno wycieta zmiana jest łagodna, to zapewne tak jest.