Czy polipy endometrialne można leczyć hormonalnie?

Witam. Proszę o poradę bo strasznie się denerwuje. Dzisiaj lekarz wystawil mi diagnozę usuniecia dwoch polipow endometrialnych o srednicy 5 i 5 mm. Czy nie ma możliwości podjecia leczenia hormonami zeby same się wchlonely? Chcialam zaczerpnac opini innego specjalisty. Nie mialam robionych badan hormonow. Chce powiedziec ze czesto dzieja mi sie rozne dolegliwosci mam mala torbiel na jajniku mialam na piersi mam dwa guzki na tarczycy i usuwana nadrzerke od czego moze to sie ciagle dziac?

Lek. Tomasz Budlewski

a jak zostały potwierdzone polipy? wskazana konsu;tacja innego ginekologa.