Czy połknięcie tabletki Iladian plus może być groźne dla zdrowia?

Dzień dobry Połknęłam tabletkę iladian Direct plus doustnie a one są do stosowania doochwowo, czy coś mi grozi ?

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli nie wystąpiły żadne objawy to nie sądzę aby mogło coś się stać. oczywiście należy założyć iż połknięta tabletka nie zadziała