Czy półpasiec może oznaczać nowotwór?

Moje dziecko. Kilka lat temu przeszlo ospe. A niedawno polpasiec. Ma 10 lat. Imoje pytanie.czy polpasiec oznacza jakis nowotwor.typu chloniak.bialaczka. czy to prawda.ze moze byc objawem jakby tych chorob?

Półpasiec nie oznacza choroby nowotworowej tylko obniżenie odporności a to może mieć różne przyczyny.
Generalnie wszystkie infekcje "łapie się" w stanach obniżonej odporności, czynniki chorobotwórcze otaczają nas przez cały czas.