Czy Polprazol obniża tętno?

Zażywam polprazol. Z tego co wyczytałem może on powodować obniżenie tętna. Które i tak mam w okolicy 50 na minutę. Jak miałem holter, wystąpiły nawet krótki bloki. Spowodowane jest to uprawianiem sportu. Od czasu jak biorę polprazol bardzo słabo sypiam. Chciałam spróbować na lepszy pić melisę. Jednak obawiam się że może źle wpłynąć na i tak niskie tętno i je jeszcze bardziej obniżyć.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego i wykonać zapis ekg