Czy półtoraroczne dziurki w uszach mogą zarosnąć?

Czy półtoraroczne dziurki w uszach mogą zarosnąć? Około 16 miesięcy temu przebiłam sobie uszy w płatku ucha, jednak potem jedna z dziurek mocno się obniżyła co mi się nie podoba, chciałabym żeby ta stara zarosła, a nową dziurkę zrobiłabym trochę wyżej. Czy jest to możliwe? Czy mogę ten proces jakoś przyśpieszyć? Ile to może trwać?

Lek. Michał Lenard

Nieużywana dziurka może zarosnąć w środku, ale dalej będzie widoczna. W Pani przypadku możliwe, że warto będzie skonsultować problem z lekarzem medycynie estetycznej. Pozdrawiam!