Czy pomimo zabezpieczeń mogę być w ciąży?

Witam! Zaczęłam brać tabletki w czerwcu 2010r. jednak w listopadzie zostały one zmienione. Po 6. tabletce kochałam się z chłopakiem, który był zabezpieczony jeszcze prezerwatywą, zrobiłam trzy testy ciążowe, które wyszły negatywnie i teraz miałam okres dość obfity przez 4 dni, ale czasami kłuje mnie w podbrzuszu. Czy to może być jednak ciąża? Proszę o pomoc.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
jeżeli wystapilo u Ciebie normalne krawienie miesięczne z pewnością nie jesteś w ciąży. Zmiana tabletek nie oznacza zmniejszenia skuteczności doustnej antykoncepcji. Dolegliwości bólowe podbrzusza warto skunsultować z lekarzem ginekologiem.

Pozdrawiam serdecznie!