Czy poniższe objawy wskazują na schizofrenię?

Witam moja mama nie jest konkretnie zdiagnozowana natomiast jej zachowania wskazują na to, ze być może ma schizofrenie natomiast nie ma cały czas jednoznacznych objawów od 2011 roku towarzysza jej takie objawy jak : słyszenie (czasami) głosów , czuje ze sąsiedzi z naprzeciwka ja podglądają....od pół roku nie uczestniczy w życiu społecznych nie wychodzi nawet po zakupy, nie ubiera się tylko przebywa w łóżku i w domu...budujące jedynie jest to ze potrafi wstać posprzątać ugotować ..... towarzysza jej natomiast bóle somatyczne takie jak częste bardzo silne bóle głowy , kołatania serca , drętwienie lewej całej części ciała (z kończynami )...nie sypia po nocach, często śpi po max 4 godziny.... nie leczona nigdy psychiatrycznie z tego co wiem miała stwierdzona kiedyś nerwice. Proszę o poradę

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Odpowiadając na Pani pytanie, nie pozostaje nic innego, jak skonsultować osobiście niepokojące symptomy, występujące u Pani Mamy, w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem szczegółowej diagnostyki oraz komplementarnego leczenia.

Z życzeniami dla Pani wszystkiego najlepszego,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605