Czy poniższe wyniki badań wskazują na niedoczynność tarczycy?

Witam czy to niedoczynnosx tarczycy? Tsh 5.16 , czasem 3.50. Ft4 przy dolnej granicy. Waga plus 33kg w 2 lata. Wszystkie objawy zgadzaja sie w 100procentach. Niestety mieszkam w Uk i tu nie chca mi pomoc.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Mogą te wyniki wskazywać na subkliniczna niedoczynność tarczycy. Pozdrawiam.