Czy poniższe wyniki mogą być skutkiem nadmiernej aktywności fizycznej?

Dzień dobry, czy poniższe wyniki mogą być skutkiem nadmiernej aktywności fizycznej? Miesiączki mam regularne, występuje problem z nadmiernym owłosieniem. Czy bez dalszej diagnostyki właściwe jest wdrożenie terapii hormonalnej? estradiol 94,83 (93-575) LH 9,82 (9,6-80) progesteron 4,46 (0,14-6,22) PRL 36,94 (5-35) testosteron 0,79 (0,23-0,73) Dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze Wskazna jest konsultacja endokrynologiczne i dalsza diagnostyka