Czy poniższy opis zdjęcia RTG klatki piersiowej może wskazywać na nowotwór?

Witam. Mam pytanie. Ostatnio robiłam rtg klatki piersiowej i wyszło że mam dwa zacienienia w polu środkowym płuca prawego w rzucie zebra 7i8. Wielkość zacienien to 7mmi jedno i drugie. Proszę mi powiedzieć czy to możliwe że to rąk?

Szanowna Pani, bez dokładniejszych badań nie można postawić rozpoznania. Należałoby wykonać w dalszej kolejności TK klatki piersiowej. Pozdrawiam