Czy ponowna operacja torbieli włosowatej będzie konieczna?

Witam mam pytanie w 9 stycznia maialam wycięta torbiel włosowata po wygojeniu blizny około czyli tydzień bez opatrunku rana znowu delikatnie się rozeszła po niecałym tygodniu rana się zagoiła teraz ponownie rana się rozchodzi nic z tego nie leci. Lekarze mówią że to jest nawrót jednak nie boli mnie to . Proszę o podpowiedź czy będzie konieczna ponowna operacja.. :( strasznie się boje ;( i czy z tym że to się będzie rozchodziło da się funkcjonować?

Szanowna Pani, na podstawie samego opisu nie jestem w stanie stwierdzić czy będzie konieczny ponowny zabieg, proszę to omówić z lekarzem prowadzącym